تبلیغات
Tractor NEWS .::. جدیدترین اخبار تراکتور - گزارش : تراکتور - صبا

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 11 اردیبهشت 1390
 گزارش لحظه به لحظه بازی تراکتور سازی تبریز - صبای قم                   


نتیجه : تراکتور 1 - صبا 2


 تراکتور سازی تبریز
 صبای قم
 
9
2
کرنر
 94 موقعیت خطر ناک
 5 1 شوت به دروازه
1211 خطا
 پایان نیمه دوم 

گزارش شده در (وقت بازی) : پایان
     جهانبازی سوت پایان رو زد و صبا با نتیجه 2 بر 1 بر تراکتور پیروز شد . تراکتور همچنان در رده 5 جدول قرار دارد . منتظر بحث های شیرین کارشناسی در برنامه های تلویزیونی باشید .

گزارش شده در (وقت بازی) : 100:23
     در ثانیه های پایانی و در دقیقه 95 یک پنالتی برای تیم تراکتور بدست میاد و پس از اعتراض شدید بازیکنان تیم صبا و درگیری با داور ها و امیدوار شدن بازیکنان و هواداران تراکتور به 1 امتیاز حداقل امتیاز بازی که میشه دریافت کرد ، ضربه پنالتی توسط داور منتفی میشه و تصمیمش رو عوض میکنه و تماشاگران و بازیکنان با حالی بدتر از قبل به طرف درب های خروجی میروند ! و محمد نصرتی که توپ را برای زدن پنالتی روی نقطه پنالتی کاشته بود ناامید به طرف بازیکنان دیگر تیمش بازگشت .

گزارش شده در (وقت بازی) : 92:12
     جاسم کرار هم با خطای به نظر عمدی خود یک کارت زرد دیگه به روی کارت زرد قبلی خود میزاره و از بازی اخراج میشه و در بازی بعدی خود که در مقابل سایپا است حضور نخواهد داشت .


گزارش شده در (وقت بازی) : 91:49
     تعویض در تیم صبا ، بیاتی نیا جای خودش رو به استواری میده . داور چهارم هم 5 دقیقه وقت اضافی اعلام کرده . محمد نصرتی هم یک موقعیت مناسب با دروازه خالی رو خراب میکنه و توپ رو به آسمان میزنه .


گزارش شده در (وقت بازی) : 86:29
     اندکی از تماشاگران متاسفانه در حال ترک استادیوم هستند . اما عده زیادی امیدوارند تا تراکتور به بازی برگردد !


گزارش شده در (وقت بازی) : 78:19
     تعویض های تراکتور به اتمام رسید و الکترائوره به جای ?????? به زمین اومد .


گزارش شده در (وقت بازی) : 72:13
     پیمنتا جای خود را به حسینی داد و 1 تعویض دیگر برای تراکتور باقی مانده است . آیا 11<10 ؟ باید منتظر ماند و نتیجه را دید !!!


گزارش شده در (وقت بازی) : 59:25
     متاسفانه 10 نفره شدن صبا نه تنها به نفع تراکتور نبود بلکه به ضرر آن هم تمام شد ! و در دقیقه 59:25 گل دوم توسط بازیکن تیم صبا ، محسن بیات به ثمر رسید . امید است شرایط دفاعی تیم تراکتور رو به رشد باشد .


گزارش شده در (وقت بازی) : 55:45
     پس از پایان درگیری ها کرار بازی رو از محل خطا به جریان درمیاره و پس از چند پاس کاری منجر به ضربه فوقالعاده محکم و قدرتمند کرار میشه که در دستان دروازبان صبا قرار میگیره .


گزارش شده در (وقت بازی) : 53:31
   پس از شروع نیمه دوم  ، خطای حاجی زاده بر روی کرار سبب اعتراض شدید بازیکن صبا شده و منجر به یک کارت زرد میشود ، در این حین اعتراضات بازیکنان صبا از داور شدت گرفته و باعث اخراج حاجی زاده توسط جهانبازی میشود و تیم صبا باید 10 نفره مسابقه رو ادامه بده .


گزارش شده در (وقت بازی) : 45:03
   نیمه دوم شروع شد و ورود ترشیز به میدان در ترکیب تیم تراکتورسازی به چشم میخوره .


گزارش شده در (وقت بازی) : 45
   با توجه به نظرات دوستان کاربر در چتروم به نظر میاد ، نباید گل صبا به ثمر میرسید و تعارفات بین بازیکنان دفاعی باعث این گل شد . به هر حال باید بازیکنان تلاش بیشتری کنن . در حین بازی نیاز به آقای تیموریان که 50 - 50 مصدوم هست ، احساس میشد . برد تراکتور دور از انتظار نیست و با تلاش بازیکنان بازی بهتری در نیمه دوم شاهد خواهیم بود .

 پایان نیمه اول 

گزارش شده در (وقت بازی)  : 45
    بازی با نتیجه 1 - 1 بین 2 تیم تراکتور سازی تبریز و صبای قم در نیمه اول به اتمام رسید و بازیکنان به رختکن رفتند . در زمان بین 2 نیمه میتوانید نظرات خود را توسط چتروم تراکتورنیوز با دیگر هواداران به اشتراک بگذارید .


گزارش شده در (وقت بازی) : 42:43
    در این دقیقه از بازی درگیری بین یار خاطی صبا و جاسم کرار صورت میگیره که با دخالت داور و کیانی به حاشیه نمیکشه و برطرف میشه .


گزارش شده در (وقت بازی) : 39:19
    آقای اسدی در دقیقه 39 یک ضربه پنالتی برای صبا به ارمغان میاره که ضربه به تیر دروازه برخورد کرده و پس از برگشت به کرنر میره .


گزارش شده در (وقت بازی) : 21:24
    در دقیقه 21 میرشفیعیان با پرتاب حمودی گل تساوی را به ثمر رسوند و نتیجه بازی 1 - 1 برابر شد .


گزارش شده در (وقت بازی) : 10:30
    بازی تا حالا در دست تراکتور بوده و خطایی که توسط نصرتی یک ضربه پنالتی برای تیم تراکتور بدست آورد باعث گل اول توسط ضربه عالی جاسم کرار شد .  تعداد هواداران هم در حدود 30000 نفر به صورت تخمینی به نظر میرسد !

 شروع بازی 

 گزارش شده در : 6:00
    بازی به گزارش آقای ساعی زاده در شبکه سهند شروع به پخش شده است . همون طور که میدونید تیموریان بازی قبل محروم بود و در این بازی نیز مصدوم شده و روی نیمکت نشسته است .
    مربی تیم تراکتور سازی آقای کمالوند پیمنتا یار شماره 11 رو از اول بازی در ترکیب اضافه کرده است ، به نظر میرسد بازی هجومی از بازیکنان انتظار دارد !


گزارش شده در : 5:30
    تعداد تماشاگران از 11,000 نفر به 15,000 نفر افزایش یافت . ( تخمینی ) همچنان هواداران پرشور در حال پر کردن استادیوم میباشند . نیم ساعت به بازی !

گزارش شده در : 5:23
    بازیکن ها بدنشان را گرم کردند و به رختکن رفتند . سیل هواداران همچنان شدید تر میشود . برای تبادل نظر و گفتگو پیرامون بازی میتوانید از گفتگوی گروهی تراکتور نیوز استفاده کنید . 


گزارش شده در : 5:10
    مرحبا بر غیرت هواداران پرشور تراختــــــــــــــور !
نزدیک به 11,000 نفر تا این لحظه جایگاه ها را پر کرده اند و هنوز هم جاده ها پر از هوادارانی است که به استادیوم میروند .


گزارش شده در : 5:3
    بازیکنان وارد زمین شدند و بدن خود را گرم و آماده بازی می کنند .


گزارش شده در : 4:7
    بازیکنان تیم از هتل به سمت استادیوم حرکت کردند . به نظر میرسد با بند آمدن باران بر تعداد تماشاگران حاضر در استادیوم افزوده شود .


گزارش شده در : 3:21
    طبق معمول هواداران با غیرت و پرشور تراختور چندین ساعت مانده به شروع بازی به طرف استادیوم یادگار امام حرکت کرده اند و سیل هواداران همچنان ادامه دارد و لحظه به لحظه بر شدت خود میافزاید .


ارسال توسط میلاد
آرشیو مطالب
نظر سنجی
سرعت بروز رسانی تراکتورنیوز ... است


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا