تبلیغات
Tractor NEWS .::. جدیدترین اخبار تراکتور - نمایندگان ا اف سی در تراکتور

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 6 خرداد 1390
نمایندگان ا اف سی در تراکتور
هیات شش نفره AFC صبح امروز با ورود به تبریز از طریق فرودگاه بین المللی این شهر، با حضور در باشگاه تراکتورسازی تبریز، به مدت دو ساعت، امکانات و تجهیزات این باشگاه را مورد بررسی قرار خواهند داد.
وی اضافه کرد: این هیات ساعت 10 و 30 دقیقه صبح با حضور در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز محل انجام بازی های خانگی دو تیم تراکتورسازی و شهرداری در لیگ برتر، از امکانات این ورزشگاه نیز بازدید به عمل خواهند آورد.
تقیون گفت: نمایندگان AFC در ادامه، امکانات باشگاه شهرداری تبریز را بررسی خواهند کرد و پس از استراحت در هتل پارس تبریز و مخابره خبر به AFC ، ساعت 18 و 35 دقیقه تبریز را به مقصد تهران ترک خواهند کرد.
نمایندگان AFC که از بیست و ششم اردیبهشت ماه گذشته وارد کشورمان شده اند تاکنون از باشگاه های پیروزی، استیل آذین، شاهین بوشهر، سایپا، پیکان، پاس، ملوان، نفت تهران، راه آهن، صبای قم، ذوب آهن، سپاهان و مس بازدید کرده اند و در ادامه از باشگاه های تراکتورسازی، شهرداری، صنعت نفت، فولاد و استقلال بازدید خواهند کرد. 
 

نمایندگان ا اف سی امروز از باشگاه تراکتور بازدید کردند البته یکی از کارهای جالب تراکتوریها این بود که مانع ورود خبر نگاران شدند و تا به حال از نتیجه بازدید خبری نیست و به محض اطلاع خدمت شما عزیزان خواهد رسید


ارسال توسط میلاد
آرشیو مطالب
نظر سنجی
سرعت بروز رسانی تراکتورنیوز ... است


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا